Apartmán 322 - Detský svet

Vitajte v apartmáne 322, ktorý vám prináša ubytovanie pri Tatralandii. S rozlohou 55 m² a vybavením je tento apartmán dokonalou voľbou pre vašu dovolenku plnú zábavy a relaxu.

Vychutnajte si pohodlie v spálni s 2 jednolôžkovými posteľami a manželskou posteľou. V obývacej izbe nájdete rozkladaciu pohovku, TV a kúrenie, vytvárajúce príjemnú atmosféru pre oddych. Apartmán je vybavený sušičom, posteľnou bielizňou a uterákmi, aby ste sa cítili ako doma.

V kúpeľni sú k dispozícii sprchovací kút, WC a toaletný papier, zabezpečujúce vašu pohodlnosť a hygienu. V plne vybavenej kuchyni sa nachádza chladnička, dvojplatnička, mikrovlnná rúra, jedálenský kút, rýchlovarná kanvica a kuchynský riad, čo vám umožní si prichystať vlastné jedlá a nápoje.

Nezabudnite si vychutnať čas na terase apartmánu s výhľadom na okolité hory. V areáli nájdete aj možnosť grilovania, čo vám umožní si vychutnať chutné pokrmy na čerstvom vzduchu. Vaše vozidlo môžete pohodlne parkovať priamo pri objekte.

Využite túto jedinečnú príležitosť a užite si ubytovanie pri Tatralandii. Nechajte sa očariť atmosférou a vychutnajte si nezabudnuteľnú dovolenku plnú zábavy, relaxu a vodných radovánok.

MOŽNOSŤ využiť PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU

Ubytovanie pri Tatralandii

CHATA č. 116
APARTMÁN č. 334
APARTMÁN č. 322

Ráztocká 21
Liptovský Mikuláš
031 01

v dovolenkovom rezorte v Holiday

Tel.: +421 918 709 045

Povinné dokumenty

Obchodné podmienky 
Reklamačný poriadok 
Prevádzkový poriadok 
Ubytovací poriadok 

Fotogaléria apartmán Tatralandia

Oživte si svoju predstavivosť a pozrite si fotogalériu. Každá fotografia vám prináša pohľad na vnútorné a vonkajšie priestory apartmánu 322 v Tatralandii. Nechajte sa uniesť atmosférou, ktorú tento apartmán ponúka, a predstavte si svoj pobyt. Fotografie vám ukážu, prečo je tento apartmán ideálnou voľbou pre vašu dovolenku v Tatralandii.