Apartmán 334 - Romantická záhrada

Vitajte v apartmáne 334 - Romantická záhrada v Tatralandii. Tento apartmán vám ponúka útulné ubytovanie s veľkosťou 60 m², kde si môžete vychutnať príjemný pobyt. S bezplatným Wi-Fi pripojením si môžete pripojiť svoje zariadenia a zostať v kontakte s okolitým svetom.

V spálni nájdete jednolôžkové postele a manželskú posteľ, čo zabezpečí pohodlný spánok po celodenných aktivitách v Tatralandii. V obývacej izbe je k dispozícii rozkladacia pohovka, televízia a kúrenie, aby ste sa cítili ako doma. Súčasťou apartmánu je tiež sušiak na bielizeň, aby ste mali vždy čisté a suché oblečenie, ako aj dostatok posteľnej bielizne a uterákov.

V kúpeľni nájdete sprchovací kút, WC a toaletný papier, čím je zabezpečená vaša osobná hygiena. V plne vybavenej kuchyni si môžete pripraviť jedlá podľa vlastných predstáv, vďaka chladničke, dvojplatničke, mikrovlnnej rúre, jedálenskému kútu, rýchlovarnej kanvici a kuchynskému riadu. Nechýba ani terasa, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad na hory a relaxovať v príjemnom prostredí.

Okrem toho, v areáli máte možnosť využiť grilovanie, aby ste si mohli pripraviť chutné pokrmy v letných mesiacoch. Parkovanie je zabezpečené pri objekte.

Užite si nezabudnuteľný pobyt v Tatralandii v apartmáne 334 - Romantická záhrada, kde sa môžete tešiť na ubytovanie a príjemné zážitky. Nezabudnite prehliadnuť našu fotogalériu, aby ste si mohli vytvoriť predstavu o tom, ako vyzerá vnútro aj exteriér apartmánu. Ubytovanie v Tatralandii je ideálnou voľbou pre vašu dovolenku plnú relaxu, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.

MOŽNOSŤ využiť PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU

Ubytovanie pri Tatralandii

CHATA č. 116
APARTMÁN č. 334
APARTMÁN č. 322

Ráztocká 21
Liptovský Mikuláš
031 01

v dovolenkovom rezorte v Holiday

Tel.: +421 918 709 045

Povinné dokumenty

Obchodné podmienky
Reklamačný poriadok
Prevádzkový poriadok
Ubytovací poriadok

Fotogaléria apartmán Tatralandia

Oživte si svoju predstavivosť a pozrite si fotogalériu. Každá fotografia vám prináša dokonalý pohľad na vnútorné a vonkajšie priestory apartmánu 344 v Tatralandii. Nechajte sa uniesť atmosférou, ktorú tento nádherný apartmán ponúka, a predstavte si svoj ideálny pobyt v tejto oáze pokoja. Fotografie vám ukážu, aký útulný a moderný je tento apartmán a prečo je ideálnou voľbou pre vašu dovolenku v Tatralandii.