Chata 116 - Liptovská Dedina

Vitajte v Chate 116 Liptovská Dedina, ideálnom útočisku pre tých, ktorí túžia po relaxe a príjemnom oddychu v prírode. Táto útulná chata s rozlohou 40 m² vám poskytne všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt.

V interiéri chaty sa nachádza dobre vybavená kuchyňa s chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a dostatkom kuchynského riadu pre prípravu chutných jedál. V obývacej izbe nájdete pohodlnú rozkladaciu pohovku, televízor a príjemné kúrenie, čo zaručuje príjemné chvíle oddychu. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, WC a toaletným papierom pre vaše pohodlie.

Pred chatou je terasa s výhľadom na okolité hory, kde si môžete vychutnať raňajky alebo večerné relaxačné chvíle. V areáli chatového rezortu máte možnosť grilovať, čo je skvelá príležitosť na rodinné stretnutia alebo spoločné večery s priateľmi. Vaše vozidlo môžete bezpečne zaparkovať priamo pri objekte.

Táto chata je ideálnym miestom pre rodinné dovolenky, romantické úniky a oddych s priateľmi. Využite túto jedinečnú príležitosť a užite si nezabudnuteľný pobyt v Liptovskej Dedine, ktorá ponúka množstvo prírodných krás a atrakcií v okolí.

Možnosť využiť príspevok na rekreáciu.

Ubytovanie pri Tatralandii

CHATA č. 116
APARTMÁN č. 334
APARTMÁN č. 322

Ráztocká 21
Liptovský Mikuláš
031 01

v dovolenkovom rezorte v Holiday

Tel.: +421 918 709 045

Povinné dokumenty

Obchodné podmienky
Reklamačný poriadok
Prevádzkový poriadok
Ubytovací poriadok

Fotogaléria chata Tatralandia

Oživte si svoju predstavivosť a pozrite si fotogalériu. Každá fotografia vám prináša dokonalý pohľad na vnútorné a vonkajšie priestory chaty 116 v Liptovskej Dedine. Nechajte sa uniesť atmosférou, ktorú táto chata ponúka, a predstavte si svoj pobyt v tejto oáze pokoja. Fotografie vám ukážu, prečo je táto chata ideálnou voľbou pre vašu dovolenku v Tatralandii.