Ubytovanie pri Tatralandii

Chata Liptovská dedina 116, Chata Vinár 436, Apartmán Detský svet 322 a Apartmán Romantická záhrada 334 je štýlové ubytovanie súkromného ubytovateľa priamo pri TATRALANDII v dovolenkovom rezorte Holiday ktoré ponúka rodinám s deťmi ale aj mladým ľuďom dokonalú dovolenku v  srdci Liptova. Vďaka množstvu atrakcií si tu každý príde na svoje. Priamo v areáli ubytovania je pre najmenších množstvo  preliezok, detský kútik, mini ZOO a pre starších miesto na grilovanie,  posedenie Bar, Booling a Gulečnik . V blízkosti ubytovania sú ďalšie zaujímavé atrakcie. Môžete si vyskúšať let v Hurrican Factory a pre menších je zaujímavá Dotykova ZOO. V letných mesiacoch sa môžu ubytovaní hostia pokochať krásou motýľov chytiť si ich do ruky a  veľkou zbierkou lega v Liptov aréne.

Najväčšou atrakciou ubytovania je AQUAPARK kde si ubytovaní hostia môžu užiť 26 toboganov a šmykačiek (6 celoročných), 14 bazénov (10 celoročných) s čírou, slanou a termálnou vodou . Ďalej je k dispozícii  Welenes a Keltský saunový svet 21 parných, vodných, masážnych sáun a kúpeľov.

Výhodou ubytovania je že naši hostia počas celého pobytu môžu používať VIP vchod a majú Neobmedzený vstup do aquaparku TATRALANDIA so ZĽAVOU 20% pri zakúpení na recepcii. 

Tento rok sa môže aquapark pochváliť novinkov dva nové tobogany MEGA tobogany. 

Ubytovanie ponúka veľké množstvo zážitkov pre všetkých treba prísť navštíviť a zažiť. 

 

CHATA 116 Liptovská dedina a CHATA 436 Vinár

Vám celoročne ponúka komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej samostatnej chatke, ktorá je vhodná pre ubytovanie 3 až 5 osôb.  V chatke je hosťom k dispozícii príjemna 3- lôžkova spálňa s manželkou posteľou a jedným samostatným lôžkom ako aj útulna spoločenská časť roztahovacim gaučom (s možnosťou pohodlneho prespania dvoch osôb) a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania chatky je kúpeľňa so sprchovacim kútom  a toaletou. 

 

Apartmán 322 Detský svet 

Apartmán ktorý  je vhodný  pre ubytovanie 3 až 6 osôb.  Hosťom je k dispozícii príjemna 4- lôžkova spálňa s manželkou posteľou a dvoma samostatným lôžkom ako aj útulna spoločenská časť roztahovacim gaučom (s možnosťou pohodlneho prespania dvoch osôb) a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania apartmánu je kúpeľňa so sprchovacim kútom  a toaletou. 

 

Apartmán 334 Romantická záhrada 

Apartmán je vhodný  pre ubytovanie 3 až 7 osôb.  Hosťom je k dispozícii príjemna 5- lôžkova spálňa s manželkou posteľou a tromi samostatným lôžkom ako aj útulna spoločenská časť roztahovacim gaučom (s možnosťou pohodlneho prespania dvoch osôb) a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania apartmánu je kúpeľňa so sprchovacim kútom  a toaletou. 

Ubytovanie PRI TATRALANDII

Rezervujte si pobyt