Ubytovanie v TATRALANDII

Chata Liptovská dedina 116, Chata Vinár 436, Apartmán Detský svet 322 a Apartmán Romantická záhrada 334 je štýlové ubytovanie priamo v TATRALANDII v rezorte Holiday Village ktoré ponúka rodinám s deťmi ale aj mladým ľuďom dokonalú dovolenku v  srdci Liptova. Vďaka množstvu atrakcií si tu každý príde na svoje. Priamo v areáli ubytovania je pre najmenších množstvo  preliezok, detský kútik, mini ZOO a pre starších miesto na grilovanie,  posedenie Bar, Booling a Gulečnik . V blízkosti ubytovania sú ďalšie zaujímavé atrakcie. Môžete si vyskúšať let v Hurrican Factory a pre menších je zaujímavá Dotykova ZOO. V letných mesiacoch sa môžu ubytovaní hostia pokochať krásou motýľov chytiť si ich do ruky a  veľkou zbierkou lega v Liptov aréne.

Najväčšou atrakciou ubytovania je AQUAPARK TATRALANDIA kde si ubytovaní hostia môžu užiť 26 toboganov a šmykačiek (6 celoročných), 14 bazénov (10 celoročných) s čírou, slanou a termálnou vodou . Ďalej je k dispozícii  Welenes a Keltský saunový svet 21 parných, vodných, masážnych sáun a kúpeľov.

Najväčšou výhodou ubytovania je že naši hostia počas celého pobytu môžu používať VIP vstup MULTIVSTUP do aquaparku TATRALANDIA so ZĽAVOU 20% pri zakúpení na recepcii. MULTIVSTUP znamená že môžu počas dňa chodiť hore dole. Na hlavnej pokladni vstúpia len raz.

Tento rok sa môže TATRALANDIA pochváliť novinkov dva nové tobogany MEGA tobogany. 

Ubytovanie v TATRALANDII ponúka veľké množstvo zážitkov pre všetkých treba prísť navštíviť a zažiť. 

 

CHATA 116 Liptovská dedina a CHATA 436 Vinár

Vám celoročne ponúka komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej samostatnej chatke, ktorá je vhodná pre ubytovanie 3 až 5 osôb.  V chatke je hosťom k dispozícii príjemna 3- lôžkova spálňa s manželkou posteľou a jedným samostatným lôžkom ako aj útulna spoločenská časť roztahovacim gaučom (s možnosťou pohodlneho prespania dvoch osôb) a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania chatky je kúpeľňa so sprchovacim kútom  a toaletou. 

 

Apartmán 322 Detský svet 

Apartmán ktorý  je vhodný  pre ubytovanie 3 až 6 osôb.  Hosťom je k dispozícii príjemna 4- lôžkova spálňa s manželkou posteľou a dvoma samostatným lôžkom ako aj útulna spoločenská časť roztahovacim gaučom (s možnosťou pohodlneho prespania dvoch osôb) a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania apartmánu je kúpeľňa so sprchovacim kútom  a toaletou. 

 

Apartmán 334 Romantická záhrada 

Apartmán je vhodný  pre ubytovanie 3 až 7 osôb.  Hosťom je k dispozícii príjemna 5- lôžkova spálňa s manželkou posteľou a tromi samostatným lôžkom ako aj útulna spoločenská časť roztahovacim gaučom (s možnosťou pohodlneho prespania dvoch osôb) a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou ubytovania apartmánu je kúpeľňa so sprchovacim kútom  a toaletou. 

Ubytovanie TATRALANDIA

Rezervujte si pobyt